Marec je známy tým, že symbolizuje nový život. Príroda sa prebúdza a snaží sa nám pripomenúť, že prichádza jedno z najobľúbenejších ročných období – jar. Práve vtedy je ten správny čas na takzvanú jarnú očistu v našich životoch. Niektoré triedia svoje šatníky, iné menia výzor. Sú medzi nami aj také, ktoré sa začnú viac starať o svoj organizmus, či už mu doprajú detox po zime, aby ho zbavili škodlivých látok, začnú cvičiť a posilnia tak fyzickú ako aj psychickú stránku, alebo sa len jednoducho začnú zdravo stravovať.

Ak ste sa teda rozhodli pre spomínané zdravé stravovanie a hľadáte zopár tipov na rýchle snacky, prinášame vám 5 potravín, ktorých príprava bude trvať menej ako 5 minút.

 1. ORECHY 
  Mávate medzi hlavnými jedlami často pocit hladu? Predchádzajte tomu tak, že budete mať vždy so sebou malý sáčok orechov. Orechy sú plné skvelých tukov a proteínov, avšak aj kalórií, preto vám postačí dať si 10 kusov.
 2. SMOOTHIE 
  Konkrétne avokádovo-špenátové, ktoré má perfektné čistiace a povzbudzujúce účinky pre telo. Jeho príprava vám naozaj nezaberie viac ako 5 minút a budete na ňu potrebovať špenát, avokádo, nízkotučné nesladené mlieko, slnečnicové semiačka a samozrejme prírodne vyvážený vanilkový kokteil Natural Balance od Oriflame. Všetky ingrediencie stačí už len pomixovať.

Screen Shot 2018-02-28 at 08.02.04

 1. ZELENINA 
  Ďalšou super jednoduchou pochúťkou je aj nakrájaná zelenina. Všetko, čo potrebujete je nôž, doska na krájanie a veľká paprika alebo mrkva. Takéto maškrtenie bez zhrešenia nebolo nikdy jednoduchšie!
 2. POLIEVKA 
  Potrebuejte teplé jedlo, ktoré vás zasýti na dlhší čas? Ochutnajte polievky Natural Balance z rady Wellness od Oriflame. Stačí rozmiešať jednu odmerku prášku v šálke s vriacou vodou a – voilà – na svete je chutné jedlo plné bielkovín s približne 70 kalóriami!

Screen Shot 2018-02-28 at 08.02.10

 1. OVOCIE 
  Banány a jablká sú skvelým občerstvením počas dňa. Obsahujú potrebné vitamíny a dať si ich nevyžaduje žiadnu prípravu. Sušené ovocie je alternatívou k čerstvému ovociu. Zmiešajte hrsť sušeného ovocia so slnečnicovými alebo tekvicovými semienkami a maškrta je hotová!